Jak udržovat a léčit tělo moderní technologií?

Moderní technologie v medicíně a řízení životního stylu

70 přednášek
20 workshopů
60 osobností
50 stánků
3 soutěže
Claim - landing

24. - 25. 10. 2023 9:00 - 18:00
CUBEX Na Strži 63, Praha 4


LIFMAT je unikátní konference a interaktivní výstava wearables, která vás naučí pečovat o tělo i mysl! Workshopy, semináře, soutěže a mnoho dalšího už 24. - 25. 10. 2023 v pražském CUBEXU. Registrujte se ještě dnes na 3. ročník LIFMAT.

Nenechte si ujít

1Virtuální realita a budování psychické odolnosti

Technologie virtuální reality (VR) se objevuje stále častěji nejen v oblasti herního průmyslu, umění či filmu a oblasti marketingu, ale také v oblasti zdravotnictví a péče o duševní zdraví. Více o budování psychické odolnosti za pomoci VR se dozvíte díky Národnímu ústavu duševního zdraví na LIFMAT 2023.

2Prevence rakoviny #prsakoule

Nezapomeň prohmatat taky partnera nebo partnerku. Celých 30 % rakoviny totiž odhalí právě naši milovaní, kteří nás mají hezky v ruce. Ve spolupráci s Loono se můžete těšit na zajímavý workshop!

3Prevence infarktu a mrtvice #žiješsrdcem

Starejte se o své srdce! Ano, i kardiovaskulárním onemocněním lze předcházet dříve, než bude pozdě. Jak? To se dozvíte na workshopu, který připravujeme ve spolupráci s Loono.

4Longevity aneb zdravá dlouhověkost

Je možné žít ve zdraví do 150 let? Jak žít ve zdraví a strávit tak co nejvíce aktivního času se svými nejbližšími? Více informací na LIFMAT 2023.

5Soutěž o genetický test za 30 000 Kč!

Přijďte na LIFMAT a vyhrajte v soutěži o jedinečný genetický test metabolizace potravin. Test odhalí které potraviny nesvědčí vašemu hubnutí, a které jsou pro vás naopak vhodné. Partner akce Healthy Longevity Clinic poskytl hned 3 tyto testy, které můžete získat ZDARMA v rámci soutěže!

6Boj proti chrápání

Spánková apnoe je svými důsledky závažné onemocnění, postihující podle současných poznatků více než 1 milion obyvatel naší republiky. Znáte příčinu svého či partnerova chrápání? Přijďte se dozvědět víc na LIFMAT 2023.

7Doplňky potravin pro vaše zdraví

Podpora imunity, regenerace po sportu, hubnutí, lepší spánek a mnohé další dokážou vyřešit kvalitní doplňky potravin. Jak vybrat ty nejlepší? To se dozvíte na LIFMAT 2023.

8Trénink mozku a boj proti stresu

Nemůžete se soustředit? Špatně spíte? Často zapomínáte na důležité věci? I mozek se dá trénovat! Změřte si své hodnoty a zjistěte, co můžete udělat pro své lepší soustředění. 

Přednášky a workshopy 24.10.2023

Tělo jako komplexní mechanismus 13:00

MUDr. Dagmar Kolářová

Jak rozvíjet sport u dětí s ohledem na rizika zranění 13:00

Michael Novák

Prevence infarktu a mrtvice 14:00

Loono

FSL 2 – senzor pro každého, kdo se zajímá nejen o svoji hladinu glukózy 14:00

Tereza Svobodová, Abbot

Virtuální realita a budování psychické odolnosti 15:00

Mgr. Anna Francová

Digitalizace zdravotnictví z pohledu pacienta 15:00

Lenka Kaška, Ondřej Lešetický

Spánková apnoe a chrápání 16:00

ResMed

Finanční zdraví 17:00

4Brokers

Chytrá motivace ke sportu 17:00

Michael Novák

Přednášky a workshopy 25.10.2023

Opthosmart + Profi-log 10:00

Focus Group

Wealth management 11:00

4Brokers

Co je to Longevity a jaké jsou aktuální trendy a výsledky výzkumu ve světě 12:00

Petr Šrámek, MBA

Jak dosáhnout a udržet si svou vysněnou váhu 13:00

MUDr. Dagmar Kolářová

Prevence rakoviny 14:00

Loono

Mapování mozku a tréninkové přístupy k učení 15:00

Mgr. et Mgr. Alice Pospíšilová

FAQ

Máte dotazy? Napite nám na info@lifmat.cz.

Co je cílem LIFMATU?

Chceme vám ukázat, jak moderní technologie mohou podpořit zdraví v každodenním životě. Prevence, civilizační choroby, zdravý životní styl a mnoho dalšího pro vás připravujeme na LIFMAT 2023.

Proč si nenechat LIFMAT ujít?

LIFMAT je jedinečná událost, která vám otevře oči ve světě péče o zdraví vlastní i našich blízkých. Neodkládejte péči o to nejcennější na zítra, udělejte první krok a registrujte se! 

Můžu přijít na LIFMAT s rodinou?

LIFMAT je pro všechny věkové kategorie! Zjistěte například jak pracovat s ADHD u dětí.

Kolik si mám návštěvu LIFMAT vyhradit času?

Sledujte program LIFMAT a přijďte se podívat na zajímavé přednášky či workshopy, zároveň navštivte interaktivní výstavu. LIFMAT vás může zaujmout na řadu hodin nebo si vyberete jen jednotlivé programové bloky. 

Jsou moderní technologie i pro seniory?

Moderní technologie jsou pro všechny, kteří jsou jim nakloněni. Mnoho seniorů si například musí pravidelně měřit tlak a se sběrem naměřených dat mohou technologie snadno pomoci. Aplikace, hlasoví asistenti a mnohé další technologie slouží především k usnadnění přístupu seniorům.

Bude mě to stát nějaké peníze?

Sledujte nás na sociálních sítích! V rámci speciálních akcí můžete získat kód na registraci ZDARMA. Pak už je jen na vás zda na akci utratíte nějaké peníze.

Musím si registrovat místo na workshopu, který mě zajíma?

Kapacita workshopů je omezená. Sledujte nás na sociálních sítích, kde se brzy dozvíte více o LIFMAT App a možnost rezervovat místo na workshopu.

Jsem lékař, mohu se zúčastnit odborné konference?

Samozřejmě, součástí LIFMAT je odborná konference hodnocená 12 kredity v rámci celoživotního vzdělávání lékařů. Stačí se registrovat ZDE.

Chci LIFMAT podpořit, můžu se stát partnerem akce?

Možnosti partnerství či zapojení vaší technologie do LIFMAT Market s vámi rádi projednáme osobně. Neváhejte nás proto kontaktovat na info@lifmat.cz.

Na koho se můžeš těšit

Healthy longevity clinic www.healthylongevity.clinic
Národní ústav duševního zdraví www.nudz.cz